Haluk Levent’ten Senarist Filmine Şarkı..

Haluk Levent, Senarist filmi için ‘Günah Diyarı’ şarkısını seslendirdi!

26 Şubat’ta Chantier Film dağıtımıyla vizyona girecek olan Senarist için sözleri, yönetmen H. Orkun Eser’e, bestesi Ferdi Karameşe’ye ait “Günah Diyarı” parçasını seslendiren ünlü müzisyen, şarkıda günümüz aşklarının problemlerini ve zorluklarını anlatıyor. Şarkının klibi için kamera karşısına geçen Haluk Levent “Günah Diyarı”nın özel bir şarkı olduğunu belirtirken Senarist filmi için de “Son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biri” yorumunda bulundu. Filmin soundtrack albümünün ana hit parçası olan “Günah Diyarı“nın klibinde filmden de sahnelere yer veriliyor.

 

Türkiye’nin ilk gizem filmi Senarist’in yönetmenlik koltuğunu ve senaryosunu Hulusi Orkun Eser’in üstlenirken, başrollerinde ise  M. Asım Tuncay Aynur, Mustafa Uzunyılmaz, Dilara Büyükbayraktar, Murat Parasayar ve Ebru Sarıtaş yer alıyor. Yönetmen tarafından ‘bugün bu coğrafyada sıklıkla şahit olduğumuz algı yönetiminin anlaşılmasını sağlayacak bir hikâye olarak tanımlanan yapım büyük planların gerçekleşmesi için küçük hamlelerin ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.

 

Türkiye’nin yerli sinema skalasını bir tık daha yukarı taşımayı hedefleyen gizem filmi Senarist 26 Şubat 2016‘da vizyona girecek.